פינות אוכל מעוצבות

אנו גאים לחשוף בפניכם את קולקציית פינות האוכל הייחודיות שלנו. אצלנו ב-RODA פינות אוכל יוקרתיות זו מומחיות של ממש ואנו מקפידים על שימוש בחומרים הטובים
ביותר ועל רמת גימור גבוהה במיוחד. פינות אוכל מעוצבות שאנו מציעים עומדות בשורה הראשונה של קו העיצוב האיטלקי העולמי והקולקציה מתעדכנת מדי מספר חודשים.

רוצים לשדרג את חזות הבית ואיכות החיים עם שולחן אוכל מעוצב ויוקרתי? באולם התצוגה המרשים של המותג הישראלי RODA תוכלו למצוא מבחר עשיר של פינות אוכל, לרבות פינות אוכל מעוצבות נפתחות ומגוון עדכני של כיסאות מרהיבים ונוחים. מדובר במוצרים תוצרת איטליה עם גימור מושלם, במגוון חומרי גלם משובחים, בשלל צורות מיוחדות ובקשת רחבה של מידות. מבין קולקציות עכשוויות אלו כל לקוח שלנו יכול לאתר את השולחן הנכון לכיסו, ביתו וצרכיו.

מגוון דגמים וסוגים של פינות אוכל מעוצבות

אנו מייבאים ומשווקים מאיטליה מגוון רחב של דגמים ועיצובים מובחרים של פינות אוכל מהחברות המובילות בתחום. המבחר שלנו ישדרג את חזות ביתכם כולל בין היתר את הדגמים היוקרתיים הבאים:
דגם Zaffiro- שולחן אוכל במראה ייחודי בעל רגלי אלומיניום דקות ופלטה במגוון רחב של גימורים כמו צבע מט, זכוכית, פורניר, בטון ולמינם. השולחן מגיע במגוון רחב של מידות ואפשרויות הגדלה.
דגם Tailor- שולחן אוכל מרשים עם רגליים בצורת איקס ופלטה דקיקה, מעודנת ואלגנטית. השולחן מוצע בקשת רחבה של מידות ועם אפשרות להגדלות.
דגם Frau - שולחן אוכל יוקרתי בעיצוב מודרני בשלל גוונים עם פלטה מגרניט פורצלן או זכוכית, עם רגל מתכת או עץ, עם חיתוכים מיוחדים וחזות מעודנת. בנוסף, לשולחן יש מנגנון פתיחה מאלומיניום בגוון ברונזה עם אפשרות לשתי הגדלות נוספות של חצי מטר.
דגם Plus - פינת אוכל מודרנית בסגנון צעיר עם פלטת עץ מלא בציפוי איכותי של פורניר אגוז או אלון. השולחן מוצע בשלל מידות ועם אפשרות להגדלה.
דגם Light - שולחן אוכל בעל חזות מעודנת וקלילה המוצע בקשת רחבה של גוונים וצורות גימור. השולחן מוצע עם פלטת זכוכית שקופה או זכוכית צבעונית ורגליו מוצעות מזכוכית מחוסמת או ממתכת צבועה.
דגם Moa - שולחן אוכל בעל אמירה ייחודית וקו מודרני נקי. לשולחן רגל עץ עם צורה אומנותית מיוחדת המוצעת בגוונים שונים, ופלטת זכוכית מרובעת או עגולה עם אפשרות לשכבה נוספת קראמית. 


הזמנת פינות אוכל מעוצבות

להזמנת פינת אוכל מעוצבת במידה, חומר וגוון מבוקשים, לקבלת עוד פרטים בנושא וליווי מקצועי בבחירת מוצרים, הגיעו לאולם התצוגה שלנו בנתניה, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם רודה בטלפון 09-8858886.